Data:Įmonė „Veho“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Veho“ duomenų apsaugos principais

Atnaujintas „Jumper“ – ekspertai profesionalams

1 2

„Jumper“ yra tikra komercinė sėkmė – nuo pirmojo modelio pristatymo jau yra parduota beveik 800 000 automobilių. Artėjant naujam laikmečiui „Citroën“ ekspertai sukūrė inovacijas, kurios yra naudojamos tik naujajame „Jumper“.

„Jumper“ populiarumas yra pagrįstas – vidaus erdvės ir išorės matmenų santykis yra geriausi tarp kitų šios klasės automobilių. Galima pasirinkti 4 skirtingų ilgių ir 3 aukščių automobilius su skirtingomis sėdimų vietų išdėstymo schemomis – taigi, kiekvienas ras sau tinkamą modelį.

Atnaujinta ir automobilio išorė – dabar ji yra dar stilingesnė ir modernesnė. Atnaujinimų tikslas – ergonomiškesnis, patogesnis ir saugesnis automobilis.

„Jumper“ komforto įranga yra viena iš geriausių tarp savo klasės automobilių. Didžiausias dėmesys ir čia yra skiriamas talpumui, nes viskas, ko tik reikia, kuo puikiausiai telpa į kainą, todėl „Jumper“ kaina visada yra konkurencinga. Sumani technika padeda vairuotojui pakilti į kalną, patikrina padangų slėgį ir padeda stebėti kelią bei važiavimo greitį.

Nauji „Jumper“ varikliai yra kur kas taupesni, nes palyginus su ankstesnės kartos automobiliais, tiek degalų, tiek ir išlaikymo sąnaudos yra kur kas mažesnės.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 3 metų arba 100 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija