Data:Įmonė „Veho“ tvarko Jūsų asmens duomenis pagal ES duomenų apsaugos teisinių aktų reikalavimus. Susipažinkite išsamiau su įmonės „Veho“ duomenų apsaugos principais

„SpaceTourer‘ – laukiame Jūsų!

1 2 3 4

„SpaceTourer“ savyje apjungia patogumą, praktiškumą ir gražią išvaizdą su puikiomis važiavimo savybėmis bei stebėtinai nedidelėmis degalų sąnaudomis. Naujos platformos aukščiausi technologijos pasiekimai, nerūpestingai kelione leidžiantis mėgautis maksimalus saugumas – visa tai ir yra „SpaceTourer“.

„SpaceTourer“ yra sumontuotas ant naujos modulinės EMP2 bazės pagrindu pagamintos platformos, kuri naudojama ir „C4 Picasso“ modelyje. Erdvų ir šviesų saloną galima pakeisti – jame galima susodinti daugiau keleivių arba sukrauti daugiau bagažo. Tai – nauja koncepcija, kuri tinka tiek gausiai šeimai sutalpinti, tiek ir kroviniams pervežti.

Yra gaminami 5 ir 9 sėdynių „SpaceTourer“ modeliai, kurie yra skirti modernioms ir daug keliaujančioms šeimoms arba tiesiog tiems, kuriems patinka keliauti su draugais. Iš modulių sudarytas salonas ir ant bėgelių įtaisytos sėdynės leidžia saloną pritaikyti savo reikmėms, atsižvelgiant į keleivių skaičiaus arba bagažinės talpos poreikius. Sulenkus sėdynes į automobilio saloną lengvai telpa slidės arba dviračiai.

Plačiame „SpaceTourer“ įrangos sąraše rasite priekines sėdynes su masažo funkcija ir elektra valdomas šonines dureles. Važiavimo patogumu pasirūpina kelių zonų oro kondicionierius, o jaukumo suteikia šoninės užuolaidėlės ir panoraminis stogas.

„SpaceTourer“ modelis yra pritaikytas eismui mieste: nežiūrint į išskirtinį talpumą, automobilių ilgis yra 4,6 metro, o ilgis 1,9 metro, todėl su juo galima įvažiuoti tiek ir į prekybos centro, tiek ir į oro uosto automobilių aikštelę – ten kur kiti šio segmento automobiliai netelpa.

Palyginus su kitais panašiais automobiliais, „SpaceTourer“ lengvas, tačiau saugus kėbulas yra 100–300 kg lengvesnis, o modernus variklis leidžia kombinuotas degalų sąnaudas išlaikyti 5,2–5,7 l/100 km ribose.

Visiems „Citroën“ automobiliams galioja prailginta 5 metų arba 150 000 km gamyklinė garantija.

Darbalaukio versija