Data:Pažymėdami jūs sutinkate, kad jūsų asmeniniai duomenys bus tvarkomi pagal Auto-Bon AC AS privatumo politiką.

NAUJASIS „SPACETOURER"

„Spacetourer“ komfortą, praktiškumą ir gerą išvaizdą sujungia su našiais varikliais ir išskirtiniu vairavimu. Naujoji technologiškai pažangi platforma viduje suteikia maksimalų saugumą ir gerbūvį. Tai – naujasis „Spacetourer“.


 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


DIZAINAS

Ar svajojate apie improvizuotas trumpas atostogas su visa šeima? „Citroën SpaceTourer“ atveria naujas galimybes. Keliauti keliese – protinga. Todėl „Citroën SpaceTourer“ yra keleivinis automobilis, kuris trykšta charakteriu ir palengvina gyvenimą. Naujausios jo technologijos užtikrina dinamiškas savybes, puikias degalų sąnaudas, išskirtinį komfortą, praktiškumą ir 5 EuroNCAP žvaigždutėmis įvertintą saugumą.


ERDVUS

Kokia „SpaceTourer“ žavesio paslaptis? Sodrios linijos, persmelkiančios šviesos ir gražios proporcijos… Viską paryškina 7 rafinuotos „SpaceTourer“ spalvos: „Perla Nera Black“ juoda, „Rich Oak“ tamsiai pilka, „Platinum Grey“ pilka, „Cumulus Grey“ pilka, „Tourmaline Orange“ oranžinė, „Soft Sand“ šviesi ir „Polar White“ balta.

LED DIENOS ŽIBINTAI

 

DAUG ŠVIESOS IR LENGVAS ĮLIPIMAS

 

GALINIS LANGAS

   

Vertikalūs LED dienos žibintai yra tiesiai ant ratų arkų. Jie harmoningai susilieja su rūko žibintais ir suteikia „SpaceTourer“ avantiūristišką išvaizdą.

 

Žiūrint iš šono, dėl savo slankiojančių durų ir didelių langų „Citroën SpaceTourer“ pabrėžia savo didelę kabiną. Sveiki atvykę!

 

Čia susipina stilius ir funkcionalumas. Gale „Citroën SpaceTourer“ turi dideles bagažinės duris, kurios iškart įkvepia kelionėms ir įrodo, kad automobilis turi erdvų interjerą.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


IŠŠŪKIUI PARUOŠTA ERDVĖ

„Citroën SpaceTourer“ galima rinktis iš dviejų ilgių (L2: 4,96 m, L3: 5,30 m), įskaitant ir pirmąją rinkoje kompaktišką versiją, kurioje telpa 9 žmonės. Kas galėjo pagalvoti, kad geriausi furgonai yra trumpiausi?

1,9 METRO AUKŠČIO

Būdamas 1,9 m aukščio „Citroën SpaceTourer“ lengvai važiuoja miesto automobilių parkuose, požeminėse aikštelėse, prekybos centruose ir oro uostuose.

„SpaceTourer“ pasižymi optimaliu dydžiu (ilgis: nuo 4,96 iki 5,30 m, plotis: 1,92 m, aukštis: 1,9 m), o dėka elektrohidraulinio vairo stiprintuvo automobilio apsisukimo spindulys yra 12,4 metro. Būtent todėl „Citroën SpaceTourer“ yra vikrus ir vairuotojo reikalavimus atitinkantis keleivinis automobilis.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


VIP LYGIO KOMFORTAS

Erdvus „Citroën SpaceTourer“ interjeras buvo sukurtas galvojant apie kiekvieną keleivį ir didžiausią jo patogumą. Nesvarbu – ilga kelionė ar trumpas pabėgimas, nes kiekviena akimirka taps poilsiu.

JAUKUS INTERJERAS
 

Sėdynės aptrauktos švelniu ir šiltu audiniu, suteikiančiu aukščiausio lygio komfortą. Antroje ir trečioje sėdynių eilėse pasijausite kaip pirmojoje lėktuvo klasėje. Jos slankioja, nusilenkia, suteikia daug vietos kojoms, o visą įspūdį sustiprina patogūs galvos atlošai ir porankiai.

PRIETAISŲ SKYDELIS
 

Prietaisų skydelis sumontuotas taip, kad vairuotojui viskas būtų po ranka: klavišai, 7 colių jutiklinis ekranas, šildymo nustatymai, dėtuvės ir net elektra valdomų durų klavišas.


VIETOS UŽTEKS VISAI ŠEIMAI

Nuo vyresnėlio banglentės iki jaunėlio gitaros. „Citroën SpaceTourer“ sutalpins viską.

KAIP NAMIE…


STIKLINIS PANORAMINIS STOGAS IR NE TIK

Panoraminis stogas ir slankiojančios durys saloną užpildo šviesa. Mėgaukitės šiuo reginiu ir paverskite kiekvieną kelionę nuotykiu. Didelis stiklinis panoraminis stogas padalintas į dvi dalis, todėl galite mėgautis natūralia šviesa.

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai

TECHNOLOGIŠKAI IŠMANUS

„Citroën SpaceTourer“ pasižymi tokiomis technologijomis, kurios palengvina kasdienybę: beraktis atrakinimas ir užvedimas bei automatiškai atsidarančios šoninės durys.

 

CITROËN CONNECT NAV

 

MIRROR SCREEN

 

HEAD-UP DISPLAY

   

„Citroën Connect Nav“ yra nauja trimatė navigacijos sistema, kurią galima valdyti balsu arba 7 colių jutikliniu ekranu.

 

Norite paklausyti savo muzikos arba rasti maršrutą? Su intuityvia „Mirror Screen“ funkcija tai labai paprasta. Jūsų suderinamos programėlės atsiras 7 colių jutikliniame ekrane. „Mirror Screen“ veikia su „Apple CarPlay“ ir „MirrorLink“ programomis. Argi ne patogu?

 

Pirmąkart šiame segmente projektuojamas ekranas prieš akis rodo aktualiausią informaciją spalvotai vairuotojo akių lygyje. Vairuotojai gali matyti svarbiausią informaciją: dabartinį ir rekomenduojamą greitį, greičio palaikymo ir ribojimo sistemos nustatymus, navigacijos nurodymus ir įspėjimus apie pavojus. Taip jie viską žino ir gali susitelkti į kelią.

DURŲ ATIDARYMAS BE RANKŲ PAGALBOS

Rankos pilnos? Jokių problemų! Šonines duris galima atidaryti pakišus koją po galinio buferio kampu. Labai patogus sprendimas, ypač kai reikia įdėti vaiko kėdutę. Kituose šio segmento automobiliuose tokio dalyko nerasite.

VISKAS JŪSŲ SAUGUMUI
 

 

Aktyvi greičio palaikymo sistema leidžia „Citroën SpaceTourer“ prisitaikyti prie priekyje važiuojančių automobilių. Esant sunkiai prognozuojamoms kelio sąlygoms ar judriame greitkelyje ji gali sumažinti automobilio greitį iki 20 km/val.

 

Ši stebėjimo sistema aptinka iš galo „aklojoje zonoje“ važiuojančius automobilius, kurių nesimato veidrodėliuose. Tuomet juose įsižiebia oranžinis įspėjimo signalas ir iškart praneša apie kitą eismo dalyvį.

 

 

Greičio ribojimo ženklų atpažinimo sistema naudodama kameras praneša vairuotojui apie rekomenduojamą greitį. Tuomet lieka greičio palaikymo sistemoje pasirinkti teisingą maksimalų greitį.

 

Priekinio stiklo viršuje esanti daugiafunkcinė kamera aptinka tokias kliūtis kaip ta pačia važiuojantys arba stojantys automobiliai. Jei aptinkama susidūrimo rizika, sistema automatiškai stabdo automobilį. 0-30 km/val.: išvengia susidūrimo su judančiomis arba statiškomis kliūtimis ir pėsčiaisiais. Virš 30 km/val.: sumažina greitį prieš susidūrimą.


NAUJAUSIOS KARTOS VARIKLIAI

Bandymais įrodyta, kad „Citroën SpaceTourer“ yra mažiausiai degalų suvartojantis modelis savo segmente. Su „BlueHDi 120 S&S“ varikliu ir 6 laipsnių mechanine pavarų dėže 100 km jis sunaudoja 6 litrus degalų ir į aplinką išmeta 126 g/km CO2 emisijų.

 

 

Susikomplektuokite Specialūs pasiūlymai


Garantija: 5 metus ar 150 000 km

Darbalaukio versija